Ulaşım Bilgileri

Fatih Mahallesi, 293 Sokak, No: 20 Esenler/IST

İMZA OTO ELEKTRONİK VE AKSESUAR

Elektrik, Yedek Parça, Alarm, Aksesuar ve Akü Servisi

Konfor Elektroniği

Otomobiliniz için kaliteli, güvenilir ve farklı hizmeti almak için sizi servisimize bekliyoruz..

Kornadan-röleye, cam kaldırma motorlarından-silecek motorlarına oldukça geniş bir ürün yelpazesinde çalıştığımız konfor sistemleriyle aracınızın değeri arttırılmaktadır.

Navigasyon sistemleri, araç oto teypleri ya da Auto HiFi gibi en yeni teknolojilerle mi ilgileniyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. İmza Oto Elektronik sayesinde tüm bu yeni teknolojilere ulaşmanız mümkün. Tüm bu akıllı sistemlerin montajlarında servisimizden destek alabilirsiniz. Araç multimedya sistemlerinin montajı ve donatımı, yüksek bilgi ve tecrübe gerektirdiğinden, İmza Oto Elektronik'te en doğru adreste sayılırsınız.

Geri sürüşünün oldukça elverişsiz olduğu aero-dinamik dizaynlı otomobillerde park esnasında küçük fakat pahalı hasarlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda park sensörleri altıncı hissiniz olacaktır. Gün içerisinde ister geri park halinde isterse herhangi bir park durumunda park sensörleri yardımıyla pahalıya mal olacak hasarları önleyebilirsiniz. Park pilot sistemlerini de servisimizden satın alabilir ve montajını yaptırabilirsiniz.

Etiketler:

Otomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullkanmayı prensip edinmiş İmza Oto Elektronik ve Aksesuar sizlere en iyi hizmet vermeyi bir görev biliyoruz.

İLETİŞİM