Ulaşım Bilgileri

Fatih Mahallesi, 293 Sokak, No: 20 Esenler/IST

İMZA OTO ELEKTRONİK VE AKSESUAR

Elektrik, Yedek Parça, Alarm, Aksesuar ve Akü Servisi

Park Sensörleri

Otomobiliniz için kaliteli, güvenilir ve farklı hizmeti almak için sizi servisimize bekliyoruz..

Şöyle bir olayı belki siz de yaşamışsınızdır: Park ederken otomobilinizin dikiz aynasına baktığınızda arkada yeterince yer varmış gibi görünüyor, fakat aracı geriye alırken birden bire bir sürtünme sesi duyuyorsunuz... 

Kolay ve güvenli bir şekilde aracınızı park etmenizi sağlayacak araç park sensörü yapılan araştırmalara göre araçların kaza yapma olasılığını ciddi düzeyde düşürüyor. Aracında sensör bulunmayan araçlar basit kazalar yaparken sensör kullanan araç sürücülerinin belli başlı kazalardan kurtulduğu, çarpıcı veriler ışığında kamu oyuna açıklandı. Genellikle bayanların tercih ettiği sensörler fiyatlarıyla da artık yüzleri güldürüyor. 

Park pilot sistemi, tampona entegre olan sensörleriyle tıpkı bir yarasada olduğu gibi etrafa ultrason sinyalleri yayıp aracın yakın çevresini kontrol ederek bölgedeki engelleri zamanında tespit edebiliyor. Sistem, sinyalin gönderilmesi ile yansıyarak dönüşü arasında geçen zamanı ölçerek araç ile engel arasındaki mesafeyi hesaplıyor. Engele tehlikeli ölçüde yaklaşıldığında sürücü sesli ve/veya görsel bir şekilde uyarılıyor. Bu nedenle Park Pilot, güvenliği ve konforu artıran önemli bir aksesuardır.

Etiketler:

Otomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullkanmayı prensip edinmiş İmza Oto Elektronik ve Aksesuar sizlere en iyi hizmet vermeyi bir görev biliyoruz.

İLETİŞİM