Ulaşım Bilgileri

Fatih Mahallesi, 293 Sokak, No: 20 Esenler/IST

İMZA OTO ELEKTRONİK VE AKSESUAR

Elektrik, Yedek Parça, Alarm, Aksesuar ve Akü Servisi

Fanatic Oto Zümrüt Serisi

TL

  • Arayın, Sizin olsun! 0212 646 2415
  • Sizi Arayalım Formu doldurun..

Fiyat:

Etiketler:

Kategori: Ürünler, Binek Tip Otomobiller

Misyonumuz: 25 yıllık deneyim ve kaliteli personelimizle birikimlerinizi dünya trendlerine uygun hale getirerek iç süreçlerimizi geliştirerek müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla hizmet sunmaktayız.

Vizyonumuz: Gelişen ve değişen modellerimizle müşteri beklentilerini ön planda tutup, amaç ve hedeflerimizi belirlemiş dürüst güvenilir, sorumluluk sahibi bir kuruluş olmak sektörümüzün kalitesini ileriye taşımak, ayrıca sektörel tecrubelerimizi de ürünlerimize yansıtarak kalıcı ustunluk saglamaktır.

Firma Hakkında:

Firmamız 1988 yılında kurulmuştur. Sektöre küçük bir atolyede başlamış ve ilk adımlar atılmıştır. Bugun 1250 metrekare kapalı alanda çalışmalarımız sürdürülmektedir. Çalışma felsefemiz güven kalite uygun fiyat ve koşulsuz müşteri memnuniyetidir. 25 yıllık tecrübemizle herzaman en iyiyi sunmaya çalıştık.

Otomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullkanmayı prensip edinmiş İmza Oto Elektronik ve Aksesuar sizlere en iyi hizmet vermeyi bir görev biliyoruz.

İLETİŞİM